• +90 216 313 5252
  • info@afielektrik.com
  • TR
  • EN
Temelleri 1990'lı yılların başında Amerika'da atılan firmamız 1990'lı yılların sonunda Amerikan UL standardında çelik EMT boru ve EMT boru aksesuarları türü malzemeleri Türkiye pazarına sunan ilk firma olmuştur. Tüm prestijli projelerde kullanılan EMT boru ve aksesuarları, IMC ve RSC çelik boru, çelik spiral boru, PVC kaplı çelik spiral boru, çelik buat ve kapakları, etanj buatlar ve tüm aksesuarlar firmamızca tedarik edilmiştir.

EMT Boru - IMC Boru - RSC Boru

Tüm çelik borular fittings, aksesuar, buat ve montaj ekipmanlarıyla birlikte, komple elektrik tesisat sistemi olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

Ürünlerimiz

EMT boru ve aksesuarları (EMT rakor, buat, manşon, kroşe, muf), diğer tüm tesisat boru ve aksesuarları (IMC/ spiral) ile, eksproof aydınlatma armatürleri ve eksproof elektrik malzemeleri stoklarımızda bulunur.

Read More

Temsilcilikler

20 yılı aşkın süredir Türkiye ve komşu ülkelere hizmet veren AFİ, sektör lideri olan bir çok firma ile yerel çözüm ortağı olarak, UL ve ATEX sertifikalı ürün tedarikçisi olarak iş birliği içerisindedir.

Read More

Sertifikalar

AFİ Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 standardına uygun olup, gerekli belgelendirmeye sahiptir. Temsilcisi olduğumuz firmaların ürünleri de, gerekli olan UL ve ATEX sertifikalarına sahiptir.

Read More