Merak ettikleriniz için bize ulaşın!
+90 (216) 313 5252
/ Hakkımızda Bilgi Alın

Afi Elektromekanik

Temelleri 1990'lı yılların başında Amerika'da atılan firmamız 1990'lı yılların sonunda Amerikan UL standardında çelik EMT boru ve EMT boru aksesuarları türü malzemeleri Türkiye pazarına sunan ilk firma olmuştur. İstanbul Levent’teki İş Kulelerinin Amerikan menşeili UL onaylı elektrik tesisat malzemelerinin tamamının firmamızca zamanında ve eksiksiz olarak tedariğini takiben aynı bölgedeki Garanti Bankası Genel Müdürlük Binası, Tekfen Tower, Kanyon Alışveriş Merkezi başta olmak üzere diğer prestijli projelerde kullanılan EMT çelik boru, çelik spiral boru, PVC kaplı çelik spiral boru, çelik buat ve kapakları, etanj buatlar ve tüm aksesuarlar da (EMT boru, IMC Boru,GRC Boru,RGS Boru, çelik spiral boru, PVC kaplı çelik spiral boru ve aksesuarları) firmamızca tedarik edilmiştir.

EMT-IMC-RSC Borularında Sektör Lideriyiz!

/ ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Afi Elektromekanik Ürünleri

Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı satış faaliyetlerini sürdüren firmamız, bu gecen zaman zarfında ürün gamını çeşitlendirerek IMC Borular, RSC Dişli Galvaniz Borular, IMC fittings, RSC Boru Aksesuarları, Ex–Proof ( Alevsızdırmaz / Artırılmış Güvenlik) elektrik malzemelerini de stoklarına ekleyerek Demir Çelik , Petro Kimya, Çimento, Rafineri ve benzeri sanayi tesislerinde kullanılan ağır hizmet tip ürünleri de tedarik etmeye başlamıştır. Bu geçen süre içerisinde çelik elektrik tesisatı yangına, depreme ve mekanik darbelere karşı direnci gibi avantajlarıyla, ülkemizde de yaygınlaşmıştir. Çelik Elektrik tesisatının kullanılamadıgı uygulamalar için İngiliz Adaptaflex marka Alev yaymayan ve halojen içermeyen Polyamid ( Nylon 6 ve Nylon 66) spiral boru ve aksesuarlarını da, Türkiye distribütörü olarak  stoklarımızda bulundurmaktayız. Gerekli güvenlik ve kalite sertifikasına sahip bu ürünler makina imalatçıları, otomotiv , vagon sanayi, gemicilik gibi sektörlerde yaygın olarak güvenle kullanılmaktadır.

/Hikayemiz

Afi Elektromekanik 30 Yıl Önce

30 yıl  önce mütevazi bir depo ve satış ofisi şeklinde başlayan Türkiye operasyonumuz şu anda Dudullu Merkez Ofis/Showroom, Dudullu Organize Depo ve Tuzla Serbest Bölge Şube olmak üzere 3 ayrı noktadan yürütülmektedir. Yurt içi projelerin ihtiyaçları miktara göre Dudullu depolarımızdan karşılanırken, ihracat gereksinimleri ise Tuzla Serbest Bölge Şube depomuzdan karşılanmaktadır. Proje taleplerine göre, yurtiçi ise depomuz ya da sevk adresine teslim, yurt dışı ise FOB ya da CFR teslim seçenekleriyle sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir.

/ Sektördeki Gücümüz

Afi Elektromekanik Gücü

Afi Elektromekanik, geniş satış kadrosu, deneyimli ve çalışkan lojistik ekibi, sektörde 30 yılı aşan birikiminin verdiği sağlam tedarik zincir yönetimi, güçlü finansmanı, 3 farklı lokasyondaki 10,000 m2 nin üstündeki kapalı depoları , yüksek stok miktarları ve tedariğe eklediği katma değer ile tartışmasız sektör lideri konumundadır.

Afi Elektromekanik

EMT Boru, IMC Boru, RSC Boru, buat, aksesuar, fittings ve montaj malzemeleri için tüm ihtiyaçlarınızı tek yerden karşılayabileceğiniz sektör lideridir.

İletişim

Adres

Şerifali Mah. Emin Sk. No:43, 34775, Y.Dudullu /Ümraniye/İstanbul

Pzt - Cum

9:00 - 18:30 (Cts, Paz: Kapalı)